Best Goal 4ης αγωνιστικής ο Eddie Salcedo του ΟΦΗ

ΟΦΗ
Μας συστήθηκε με γκολ. Και μάλιστα όχι με απλό γκολ, αλλά με το Best Goal της αγωνιστικής. Στο 82ο λεπτό της αναμέτρησης στην Κρήτη με τον Άρη ο Eddie Salcedo (που είχε περάσει ως αλλαγή λίγα λεπτά πριν) πέτυχε το τρίτο τέρμα του ΟΦΗ με το παρθενικό του γκολ στο ντεμπούτο του στο Ελληνικό πρωτάθλημα.

Έπιασε ένα εκπληκτικό σουτ με το δεξί (μετά από ασίστ του Σενγκέλια), η μπάλα τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα της εστίας του Κουέστα. Υπενθυμίζουμε ότι στο εν λόγω παιχνίδι ο ΟΦΗ επικράτησε με 3-2.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας των φιλάθλων για το Best Goal της 4ης αγωνιστικής της Super League 2024-2025, που διεξήγαγε, μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της, η διοργανώτρια αρχή: